epix™ (Gen 2) – Standard/Sapphire 47 mm

BUĎTE EPICKÍ. NOSTE EPIX™.
Bez ohľadu na vaše fitness ciele, vám ich inteligentné hodinky epix s jasným AMOLED displejom, pomôžu dosiahnuť.

ikonky Epix gen2
séria Epix gen2
DLHÁ ŽIVOTNOSŤ BATÉRIÍ

Hodinky ponúkajú výdrž až 16 dní prevádzky v režime smart hodiniek a až 42 hodín v režime plnohodnotného GPS záznamu na 1 nabitie.

BRILANTNÝ DISPLEJ

Úžasný, vysoko jasný, dotykový 1,3″ AMOLED displej so skvelou čitateľnosťou aj na priamom slnku. Možnosť nastavenia módu zobrazenia (zhasínanie alebo trvalá viditeľnosť).

DUÁLNE OVLÁDANIE

Nový koncept ovládania pomocou plnohodnotných tlačidiel aj dotykového displeja. Spája výhody oboch možností, napríklad istotu tlačidiel vo vlhku, vode, mraze alebo intuitívne dotykové ovládanie mapy na displeji.

Na šport aj
do spoločnosti.

RANNÁ SPRÁVA
RANNÁ SPRÁVA

Začnite deň s rannou správou, kde nájdete denný prehľad informácií o zdraví a kondícii. Použite funkciu pripravenosti na tréning, ktorá sleduje rôzne zdravotné ukazovatele a pomáha vám maximalizovať efektivitu tréningu a regeneráciu, aby ste predišli vyhoreniu.

PORADCA PRE JET LAG
PORADCA PRE JET LAG

Nechajte si poradiť, ako minimalizovať dopad jet lagu – ponúkneme vám tipy ohľadom pobytu na svetle, plánovania spánku alebo cvičenia v súvislosti s vašou chystanú dlhšou cestou. Jednoducho zadáte údaje o ceste do kalendára aplikácie Garmin Connect™ a môžete sledovať, ako sa vaše telo na pobyt vo vzdialenej destinácii pripravuje.

PULZNÝ OXYMETER
PULZNÝ OXYMETER

Sledujte nasýtenie krvi kyslíkom, keď bdiete alebo spíte. Zistite, ako sa prispôsobujete nadmorskej výške.

SKÓRE VYTRVALOSTI
MERANIE SRDCOVÉHO TEPU ZO ZÁPÄSTIA

Hodinky nepretržite zhromažďujú údaje o vašej srdcovej frekvencii, aby pomohli určiť, aké úsilie vynakladáte na svoje aktivity.

MERANIE FREKVENCIA DÝCHANIA
MERANIE FREKVENCIA DÝCHANIA

Hodinky merajú a zaznamenávajú dychovú frekvenciu v priebehu dňa aj počas spánku. V hodinkách sú navyše k dispozícii dychové cvičenia, ktoré vám pomôžu správne dýchať alebo sa zbaviť vysokého stresu.

FUNKCIA HEALTH SNAPSHOT™
FUNKCIA HEALTH SNAPSHOT™

Zaznamenajte dvojminútovú aktivitu s kľúčovými zdravotnými štatistikami. Výslednú správu potom budete môcť zdieľať so svojím lekárom.

ZAŤAŽENIE ORGANIZMU
ZAŤAŽENIE ORGANIZMU

Funkcia Stress Score meria úroveň zaťaženia organizmu a dáva cenné informácie vhodné na dávkovanie tréningu, odpočinku a prípadne zmenu životného štýlu. Funkcia Stress Score je zdrojom informácií pre funkciu Body Battery.

MONITORING SPÁNKU
MONITORING SPÁNKU

Meranie dĺžky a kvality spánku obsahuje ako rozpis fáz ľahkého a hlbokého spánku a spánku vo fáze REM, tak aj vplyv spánku na dobitie telesnej energie Body Battery. K dispozícii je aj skóre spánku alebo odporúčania na jeho zlepšenie.

FUNKCIA BODY BATTERY™
FUNKCIA BODY BATTERY™

Funkcia využíva údaje o odchýlkach srdcového tepu, zaťažení organizmu, kvality spánku a počíta rovnováhu medzi odpočinkom či regeneráciou a výdajom energie. Veličina Body Battery je vyjadrená pomocou hodnoty od 0 do 100.

SLEDOVANIE PITNÉHO REŽIMU
SLEDOVANIE PITNÉHO REŽIMU

Zaznamenávajte si denný príjem tekutín, aby ste nezanedbávali hydratáciu. Ak nastavíte automatický cieľ, hodinky poskytnú aj odhadovanú stratu tekutín počas pohybových aktivít a denný cieľ príjmu tekutín sa podľa toho automaticky upraví.

Všestranné športové využitie.

ŠPORTOVÉ VYUŽITIE
ŠPORTOVÉ VYUŽITIE

K dispozícii sú prednahrané profily aktivít pre beh, jazdu na bicykli, plávanie, lyžovanie, golf, turistiku, veslovanie, lezenie na stene a ďalšie. Každý šport využíva svoj športový profil so samostatným nastavením obrazoviek, funkcií a režimu spotreby.

ANIMOVANÉ CVIČENIA
ANIMOVANÉ CVIČENIA

Hodinky vedia zobraziť animované cvičenia ako kardio tréningy, posilňovanie, jogu a pilates a ďalšie. Vyberte si z prednahraných animovaných tréningov alebo si stiahnite ďalšie tréningy podľa potreby zo služby Garmin Connect™.

TRÉNINGY HIIT
TRÉNINGY HIIT

Nový športový profil je vybavený rôznymi stopkami na meranie tréningov HIIT, vrátane tréningov AMRAP, EMOM, tabata a vlastných tréningov. Nastavte počet sérií, intervaly pre cvičenie/odpočinok a ďalšie možnosti.

FUNKCIA GARMIN COACH
FUNKCIA GARMIN COACH

Bezplatné tréningové plány pre začínajúcich i pokročilých bežcov sa automaticky prispôsobia vašej kondícii a časovým možnostiam. Vyberte si typ trate a váš cieľ a hodinky vám pomôžu vaše ciele dosiahnúť.

PREDPOVEĎ VÝSLEDKOV
PREDPOVEĎ VÝSLEDKOV

Táto funkcia vám na základe histórie behov a celkovej kondície poskytne odhad, aké by mohlo byť vaše tempo a čas pre vzdialenosť, ktorú chcete ubehnúť. Dáta o trendoch vám ukážu vplyv tréningu v priebehu času.

FUNKCIA PACEPRO™
FUNKCIA PACEPRO™

Jedinečná funkcia PacePro™ vám umožní naplánovať tempo preteku s ohľadom na výškový profil trasy. Umožní naplánovať rýchlejšie tempo z kopca a pomalšie do kopca a je skvelou pomôckou na udržanie priemerného tempa na trati.

TEMPO S KOREKCIOU SKLONU
TEMPO S KOREKCIOU SKLONU

Neprepáľte tempo hneď na začiatku. Upravte si dátové polia pre aktivitu behu a naučte sa upravovať tempo v rôznom teréne, aby ste dokázali dodržať stanovený plán.

MERANIA VO2 MAX
MERANIA VO2 MAX

Hodinky dokážu merať hodnotu výkonnosti VO2 Max. Meranie VO2 Max je k dispozícii aj pre trailové behy a vie zohľadniť aj prípadné výkyvy výkonu spôsobené horúcim počasím alebo nadmorskou výškou.

METRIKY VÝKONU
METRIKY VÝKONU

Hodinky ponúkajú výdrž až 10 dní batérie v režime smart hodiniek a až 20 hodín v režime plnohodnotného GPS záznamu na 1 nabitie.

FUNKCIA REAL-TIME STAMINA
FUNKCIA REAL-TIME STAMINA

Využite funkcie Real-time stamina pre zobrazenie zostávajúcej energie na trase tréningu alebo preteku. Funkcia vám umožní sledovať a regulovať svoju námahu/rýchlosť/tempo a pomôže vám múdro rozložiť sily v priebehu celej trate.

ODPORÚČANÉ DENNÉ TRÉNINGY
ODPORÚČANÉ DENNÉ TRÉNINGY

Pozrite si odporúčané denné tréningy. Tie sa po každom behu upravia tak, aby zodpovedali vašej výkonnosti, regenerácii a nadchádzajúcim pretekom v kalendári aplikácie Garmin Connect™.

ASISTENT REGENERÁCIE
ASISTENT REGENERÁCIE

Po každom tréningu môžete zistiť, ako dlho potrebujete na zotavenie, kým budete pripravení na ďalší náročný výkon. Táto funkcia zohľadňuje intenzitu tréningu, ako aj ďalšie faktory, napríklad stres, dennú aktivitu alebo spánok.

JAZDA NA HORSKOM BICYKLI
JAZDA NA HORSKOM BICYKLI

K dispozícii je podrobné hodnotenie jazdy na horskom bicykli so špeciálnymi funkciami Grit™ a Flow™, ktoré hodnotia náročnosť trate a plynulosť zjazdu. Hodinky tak poskytujú premenné, ktoré môžete porovnávať a zlepšovať.

LYŽOVANIE A SKIALPINIZMUS
LYŽOVANIE A SKIALPINIZMUS

Záznam lyžovania a snowboardingu vo voľnom teréne teraz automaticky rozlišuje medzi zjazdom a stúpaním. Takže môžete začať merať hneď, ako sa vydáte na cestu, čím sa eliminuje potreba manuálneho prepínania.

BEŽECKÉ LYŽOVANIE
BEŽECKÉ LYŽOVANIE

Po spárování s hrudním pásem HRM-Pro™ (prodává se samostatně) přinášíme nově možnost měření dynamiky běžeckého lyžování. Dynamika poskytuje podrobnější analýzu běžeckého stylu a tréninku.

SURFOVANIE NA VLNÁCH
SURFOVANIE NA VLNÁCH

Pre fanúšikov surfovania na vlnách máme športový profil, ktorý meria nielen počet jázd, ale aj dĺžku a rýchlosť surfovania na jednotlivých vlnách. Kompatibilita s aplikáciou Surfline Sessions™ a kamerou Surfline® s ďalšími možnosťami.

STAV TRÉNINGU
STAV TRÉNINGU

Nové metriky, ako napríklad stav VST, nedávna tréningová história a výkon, vám poskytnú prehľad o vašom celkovom úsilí a o tom, či trénujete efektívne, na maximum alebo nadmerne.

STAV VST
STAV VST

Získajte lepší prehľad o svojom celkovom zdravotnom stave, tréningu a regenerácii na základe variability srdcovej frekvencie počas spánku vďaka technológii vyvinutej naším tímom Firstbeat Analytics™.

PRIPRAVENOSŤ NA TRÉNING
PRIPRAVENOSŤ NA TRÉNING

Hneď po prebudení sa dozviete skóre svojej tréningovej pripravenosti na základe kvality spánku, regenerácie, tréningovej záťaže a ďalších faktorov, takže budete vedieť, či vás čaká dobrý deň tvrdého tréningu, alebo by ste mali spomaliť.

DOPLNOK PRETEK
DOPLNOK PRETEK

Na základe vašich informácií o dátume a charaktere pretekov aplikácia Race Widget automaticky pripraví individuálny tréningový plán na plánované preteky. Tréning bude pripravený deň po dni vrátane všeobecného vysvetlenia jednotlivých fáz prípravy.

SLEDOVANIE VÝKONNOSTI NA TRASE
SLEDOVANIE VÝKONNOSTI NA TRASE

Sledujte, aký výkon na trati podávate. Môžete tak lepšie plánovať svoje úsilie a doladiť tréning. Nepotrebujete žiadne príslušenstvo.

Navigujte sa všade, kam vás dobrodružstvo zavedie.

OUTDOOR MAPS+
OUTDOOR MAPS+

Predplaťte si službu Outdoor Maps+ a stiahnite si satelitné snímky, rozšírené topografické mapy a ďalší prémiový mapový obsah priamo do hodiniek.

TECHNOLÓGIA SATIQ™
TECHNOLÓGIA SATIQ™

Viacpásmový GNSS s technológiou SatIQ presne určí vašu polohu v akomkoľvek prostredí a zároveň optimalizuje spotrebu batérie.

FUNKCIA NEXTFORK™
FUNKCIA NEXTFORK™

Keď ste na trati, môžete sa riadiť jednoduchými vizuálnymi pokynmi. Jediným pohľadom zistíte vzdialenosť k ďalšej križovatke a názov ďalšej trasy.

ABC SENZORY
ABC SENZORY

Navigujte sa na ďalšej trase pomocou snímačov ABC vrátane výškomera pre údaje o nadmorskej výške, barometra na monitorovanie počasia a 3D elektronického kompasu.

AKLIMATIZÁCIA
AKLIMATIZÁCIA

Tento widget zobrazuje vašu aktuálnu nadmorskú výšku, aklimatizovanú nadmorskú výšku a súvisiace hodnoty Pulse Ox, pulzu a frekvencie dýchania, takže môžete vidieť, ako sa držíte v aktuálnej nadmorskej výšky.

FUNKCIA CLIMBPRO
FUNKCIA CLIMBPRO 

ClimbPro poskytuje podrobné informácie a štatistiky o výškovom profile plánovanej trasy. Funkcia rozdeľuje trasu na jednotlivé stúpania a pre každé z nich poskytuje podrobné informácie v reálnom čase vrátane zostávajúcich metrov na vrchol kopca.

MAPY TOPOACTIVE
MAPY TOPOACTIVE

Prístup k topografickým mapám TopoActive z celého sveta poskytuje možnosť navigácie po podrobnej mape na displeji hodiniek. Vďaka pripojeniu Wi-Fi® môžete ľahko inštalovať a aktualizovať mapy a softvér bez počítača.

LYŽIARSKE MAPY
LYŽIARSKE MAPY

Vyrazte na zjazdovky s predinštalovanými topografickými mapami a použite mapy SkiView™ na zobrazenie názvov zjazdoviek a hodnotenia náročnosti pre viac ako 2000 lyžiarskych stredísk po celom svete.

GOLFOVÉ IHRISKÁ
GOLFOVÉ IHRISKÁ

Farebné mapy CourseView zobrazujú viac ako 43 000 golfových ihrísk z celého sveta. Pomôžu vám zistiť vzdialenosti ku greenu/jamke, prekážky a vybrať správnu palicu.

VÝPOČET OKRUŽNEJ TRASY
VÝPOČET OKRUŽNEJ TRASY

Ak do funkcie zadáte požadovanú vzdialenosť, zobrazia sa návrhy trás, ktoré vás dovedú späť do východiskového bodu. Výpočet trasy Trendline™ podľa obľúbenosti zohľadňuje obľúbenosť trás a ponúka najobľúbenejšie trasy v danej oblasti.

NAVIGAČNÉ FUNKCIE
NAVIGAČNÉ FUNKCIE

Využite funkciu navigácie, ktorá dokáže automaticky vypočítať trasu do cieľa, alebo použite trasy naplánované v počítači alebo mobilnom telefóne, napríklad v mobilnej aplikácii mapy.cz a denníku Garmin Connect.

Smart hodinky,
ktoré vás budú baviť.

SMART NOTIFIKÁCIE
SMART NOTIFIKÁCIE

Na hodinkách môžete sledovať prichádzajúce hovory, e-maily, textové správy a ďalšie oznámenia z pripojeného telefónu a prijímať hovory, ak pripojíte súpravu handsfree. Hodinky sú kompatibilné s väčšinou telefónov so systémom Android a iOS.

HUDBA
HUDBA

Zabudovaný hudobný prehrávač umožňuje prehrávať vlastné hudobné súbory a podporuje offline počúvanie streamovaných hudobných služieb Spotify, Deezer alebo Amazon Music (môže sa vyžadovať predplatné) vrátane počúvania bez použitia telefónu.

PLATBY GARMIN PAY™
PLATBY GARMIN PAY™

Bezkontaktné platby Garmin Pay umožňujú pridať údaje o kreditnej karte do pamäte hodiniek a platiť na miestach, ktoré akceptujú bezkontaktné platby kartou. Zoznam bánk, ktoré podporujú službu Garmin Pay, nájdete tu.

SLEDOVANIE BURZY
SLEDOVANIE BURZY

S aplikáciou Stocks môžete sledovať až 50 svojich obľúbených akcií priamo na zápästí. Jednoducho skontrolujte ich ceny na prvý pohľad a sledujte trendy počas dňa.

BEZPEČNOSTNÉ A SLEDOVACIE FUNKCIE
BEZPEČNOSTNÉ A SLEDOVACIE FUNKCIE

Po spárovaní s telefónom môžete svoju aktuálnu polohu zdieľať s kontaktmi manuálne alebo automaticky počas vybraných outdoorových aktivít pomocou prednastavenej detekcie nehôd.

CONNECT IQ™ PLATFORMA
CONNECT IQ™ PLATFORMA

Connect IQ je platforma, ktorá umožňuje programátorom rozšíriť možnosti hodiniek o vlastné aplikácie. Stiahnite si vlastné ciferníky hodiniek, pridajte dátové polia a získajte aplikácie a príslušenstvo z obchodu Connect IQ.

SPRÁVCA NAPÁJANIA
SPRÁVCA NAPÁJANIA

Inteligentný správca napájania umožňuje zistiť, ako rôzne nastavenia a režimy ovplyvňujú výdrž batérie hodiniek. Okrem toho sa zostávajúca životnosť batérie zobrazuje v dňoch a hodinách, takže presne viete, koľko času vám zostáva do ďalšieho nabíjania.

Garmin Connect
Pozrite si svoje štatistiky a sledujte svoje ciele v aplikácii Garmin Connect.
Connect IQ
Prispôsobenie zariadenia Garmin pomocou obchodu Connect IQ.

© Copyright 2023, Garmin Authorised Distributor.